Вітаємо Вас на офіційному веб-сайті кафедри іноземних мов Буковинського державного медичного університету

Колектив кафедри іноземних мов

 

На вебсайті висвітлені основні етапи становлення кафедри іноземних мов в історичному аспекті; основні етапи наукової, навчально-методичної, виховної роботи кафедри та перспективи її розвитку.

Основними напрямками діяльності кафедри є формування мовної компетенції студентів з урахуванням їх навчально-професійної сфери за умов розширення міжнародних контактів України як суверенної держави і необхідності всебічної підготовки майбутнього лікаря.

Сьогоднішній потенціал кафедри – це чотири кандидати філологічних наук, із них один професор і три доценти, вісім старших викладачів, п’ять викладачів, два старших лаборанти.

На кафедрі викладаються такі курси: латинська мова та основи медичної термінології; іноземна мова (англійська, німецька, французька) для студентів І курсу різних спеціальностей; іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська, німецька, французька) для студентів ІІ курсу.

Колектив кафедри усвідомлює, що його навчально-методична, наукова та виховна робота повинна досягти такого рівня, коли латинська та іноземні мови у рейтингу оцінного ставлення студентів до навчальних дисциплін у нашому навчальному закладі займатиме одне з провідних місць.

 

Ласкаво просимо на кафедру іноземних мов!

  

Кафедра знаходиться у головному корпусі університету за адресою:

Театральна пл., 2, м.Чернівці;

тел. (0372)525270;

@ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Грекул Є.М. Костецька І.В. Стегніцька Л.В. Ключка Н.Я. Томілова О.Б. Бронських С.В. Маковська О.О. Семенко І.В. Бицко Н.І. Войткевич Н.І. Томка І.Є. Шалаєва Г.В. Вахоцький М.М. Починок Л.І. Заболотний К.Ф. Кекух З.М. Лапа Г.М. Семисюк А.М. Синиця В.Г. Соловйова Н.М. Рак О.М.