Неймовірне – очевидне!

22 квітня2016 року студенти1 курсу фармацевтичного відділення коледжуБДМУ разом з викладачем Бабій Оленою Русланівною відвідали виставку мікромініатюр Володимира Казаряна, яка у Чернівцях експонувалася вперше і на якій була  представлена колекція найменших у світі творів мікромініатюрного мистецтва. Всі неймовірні роботи майстра виконані за унікальною авторською технологією.

Після відвідування виставки студенти були здивовані і захоплені неперевершеними творіннями рук людських. Вони були вражені як митець уміло виконує те, що так важко навіть уявити.

Отримавши багато позитивних емоції, студенти буди раді можливості побачити шедеври автора і ще довго ділилися враженнями від мікромініатюрних робіт, що приголомшують людську уяву.