International Day for Protection of Children

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей ‒ прекрасне свято радості та надії. Студенти 2 курсу фармацевтичного відділення коледжуБДМУ за ініціативи викладача Бабій Олени Русланівни відвідали Чернівецьку спеціальну загальноосвітню школу-інтернат № 2, де перебувають діти з вадами слуху.

Студенти завітали до вихованців з солодкими гостинцями і подарунками, які вони передали діткам після спілкування і гарно проведеного часу разом.

На обличчях дітей квітли посмішки, вони випромінювали хороший настрій. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства. Розчулені студенти зробили висновок, що ми, дорослі, маємо турбуватися про дітей,  а захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків.