BIMCO 2016

6квітня 2016 року на кафедрі іноземних мов відбулося секційне засідання “Noble Prize Winners in Medicine and Physiology”в рамках III Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих вчених «Новітні тенденції в медицині та фармації». До уваги журі та гостей, присутніх на засіданні, були представлені 13 доповідей (11- англійською мовою, 1 – французькою та 1 - англійською). У засіданні секції взяла участь студентка другого курсу Львівського медичного університету ім. Д. Галицького Дідух Богдана Ігорівна, яка представила доповідь французькою мовою. Студенти здійснили кропітку роботу та підготували цікаві та змістовні доповіді про видатних науковців-медиків, які отримали Нобелівську Премію у галузі медицини та філології. Доповідачі використали оригінальні матеріали та фото. На розсуд аудиторії були представлені доповіді про Нобелівські відкриття у галузі фізіології, ендокринології, радіології, кардіології та ін. Всі присутні приймати активну участь в обговоренні презентацій.

Кафедра іноземних мов вітає усіх учасників конгресу та бажає їм подальших успіхів та вдосконалення. Ми раді оголосити імена переможців:

І місце:Кисиличак Юлія Андріївна– 12 група, ІІ курс, науковий керівник: викл. Маковська Оксана Олександрівна.

ІІ місце:Терпеливець Анна Олегівна– 28 група, І курс, науковий керівник: викл. Лехкун Геннадій Віталійович.

ІІІ місцерозділили Дідух Богдана Ігорівна  - 27 група ІІ курс, ЛНУ ім. Д.Галицького, науковий керівник: викл. Висоцька Роксолана Романівна та Левандовський Марко Романович – 2 група, І курс, спеціальність «Стоматологія» науковий керівник: викл. Дем’янчук Олена Сергіївна.

Також 3 студентів були нагороджені грамотами: за оригінальне наукове дослідження – Матвіїв Б.Т., 14 група, ІІ курс, науковий керівник: викл. Запоточна Лариса Іларіївна;

за активну участь у науковій дискусії: Приймак К.О. 3група, І курс, науковий керівник: ст. викл. Семенко Ірина Володимирівна ;

за кращу презентацію наукового дослідження:Кучук Н.О., 7 група, ІІ курс науковий керівник: ст.викл. Лапа Галина Миколаївна.

Інформацію підготувала викладач кафедри іноземних мов: Лариса Запоточна.