ПІДСУМКИ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНОЗЕМНИХ ТА ЛАТИНСЬКОЇ МОВ

     На виконання наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади», згідно з Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та з метою подальшого підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання на кафедрі іноземних мов 22 лютого 2016 року проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з іноземних мов, 22 лютого – з латинської мови.

З іноземних мов в олімпіаді взяло участь 35 студентів: 17 – з англійської мови, 8 – з німецької мови, 10 – з французької мови. З латинської мови – 22 учасники: медичний і стоматологічний факультети – 12 учасників, фармацевтичний факультет – 10 учасників.

         Призерами І етапу олімпіади, котрих можна рекомендувати до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з іноземних та латинської мов, стали:      

   Англійська мова

1 місце– Теслюк А-Д.(24/ІЛС, медичний факультет№ 2)

2 місце– Антипова Тетяна (8/ІІ ЛС, медичний факультет№ 1)

3 місце–люляк Владислав (28/ІІ ЛС, медичний факультет№ 2)

    Німецька мова

1 місце – Яремчук Іванна (17/ІІ ЛС, МФ № 2)

2 місце– Пась Андрій(30/ІІ ЛС, МФ № 2)

3 місце – Бажанська Ірина(30/ІІ ЛС, МФ № 2)

   Французька мова

1 місце– Урсулян Микола(15/І ЛС, медичний факультет№ 1)

2 місце– Нікорич Діна (6/ІІ ЛС, медичний факультет№ 1)

3 місце– Кирчу Міхаєла(6/І, стоматологічний факультет)

З латинської мови переможцями визнано:

    по медичному факультету:

1. Кашул С.В.– І курс, 2 група, медичний факультет №1 – 1 місце (223 бали)

2. Тимофійчук І.І.– І курс, 8 група, медичний факультет №1 – 2 місце (210 балів)

3. Андрусик А.І.– І курс, 5 група, медичний факультет №1 – 3 місце (186 балів)

   по стоматологічному факультету:

1. Чоп І.В.– І курс, 7 група, стоматологічний факультет, 1 місце (173 бали)

2. Дарічук Я.Т.– І курс, 5 група, стоматологічний факультет, 2 місце (161 бал)

3. Коцабюк Х.Т.– І курс, 2 група, стоматологічний факультет, 3 місце (120 балів)

   по фармацевтичному факультету:

1. Климчук К.М.– ІІ курс, 5 група, фармацевтичний факультет, 1 місце (127 балів)

2. Мазур Д.М.– І курс, 1 група, фармацевтичний факультет, 2 місце (117 балів)

3. Обжелянська Г.Ю.  – ІІ курс, 5 група, фармацевтичний факультет, 3 місце (116 балів)

          Вітаємо переможців!

Бажаємо успіху у досягненні нових висот у вивченні іноземних мов та у ІІ етапі олімпіади!