Ніхто не забутий, ніщо не забуте…

21 листопада, українці відзначають одне з нових, але знакових свят в новітній історії України - День Гідності та Свободи. Воно відзначається згідно з Указом Президента № 872 від 13 листопада 2014 року «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXIстоліття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору...».

Саме 21 листопада 2013 року розпочались перші протести української громадськості у відповідь на рішення Кабінету Міністрів України про призупинення процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

20 листопада 2015 року на кафедрі іноземних мов куратором 1 групи 3 курсу  була проведена кураторська година на темуНіхто не забутий, ніщо не забуте… Студентам була запропонована тематична презентація, присвячена революційним подіям 2004 року та Революції Гідності. Хвилиною мовчання студенти вшанували пам'ять загиблих під час тих подій.

Куратор 1 групи 3 курсу медичного

факультету №1 Семенко І .В.