День студента Індії

15.10.15 студенти 2 курсу медичного факультету №2 Сауляк Анна, Кручко Валентина (19 група), Карлійчук Юлія, Козельська Ольга, Хмара Анастасія (20 група) та студентка 2 курсу медичного факультету №4 Анна Лапочук (1 група) взяли участь у святкуванні Дня студента, яке проводилось індійськими студентами – іноземцями на честь колишнього  президента Індії Абдули Калама, який помер від інфаркту 27 липня 2015 року після приступу під час лекції. Абдул Камал пройшов шлях від бідного рибалки до президента країни. Він був автором відомого технологічного плану-2002 з перетворення Індії з країни, що розвивається, в розвинену країну. Перед президентством займав пост головного радника уряду Індії в ранзі міністра, відповідального за науково-технічний розвиток у стратегічній, економічній та соціальній областях. Відомий стратегічним баченням розвитку Індії та її місця у світі. У своїй книзі  "Індія-2020" пропонував програму перетворення країни у технологічну наддержаву.

Індійські студенти підготували цікаву виставку, в якій висвітили здобутки індійського народу під час правління президента Камаля, а також підготували презентацію про основні події його життя. Під час свята студенти провели турнір, в якому взяли участь представники всіх студентських спільнот. Під час турніру обговорювались питання про доцільність пластичної хірургії для збереження молодості, про проблеми, пов’язані з надлишковою вагою, про проблеми куріння та багато інших. Переможці турніру були нагороджені грамотами та дипломами.

Інформацію підготували:

Ст. викл. І.В. Семенко та викл. Г.В. Легкун