Назустріч абітурієнту- 2016

Багато років поспіль Буковинський державний медичний університет проводить профорієнтаційну роботу серед випускників шкіл Буковини. Ось і цього разу,  10 жовтня, представники кафедри іноземної мови зустрілися з учнями 11-х класів Чернівецької гімназії №2 Чернівецької міської ради (директор Матвійчина С.В.), щоб познайомити з перспективами навчання майбутніх студентів у нашому університеті. Вихованцям гімназії репрезентували коротку інформацію про ступеневу освіту та напрями підготовки (спеціальності), розповіли про потенційні можливості навчання на підготовчих курсах при БДМУ, дистанційні технології підтримки навчального процесу, запросили до палацу «Академічний» на День відкритих дверей 1 листопада 2015 року.