Першокурсники знайомляться з Буковиною…

22.09.15 р. студенти І курсу, лікувального факультету №1, гр. №6 разом з куратором, викладачем кафедри іноземних мов Бицко Н.І. відвідали обласний краєзнавчий музей – одне з найпопулярніших визначних пам’яток міста, адже саме там знаходиться найбільше зібрання документів і матеріалів з історії, культури та етнографії Північної Буковини. На сьогоднішній день в фондах Чернівецького краєзнавчого музею налічується близько 90 тис. експонатів, аналогів яких не існує. Студенти відвідали зали музею, які розділені на два відділи: історії та природи Буковини. Великий інтерес викликала унікальна нумізматична колекція, археологічні знахідки на території буковинського краю, колекція вогнепальної та холодної зброї,  а також велике зібрання етнографічних матеріалів: писанкарства, нумізматики і предметів побуту. Справжньою окрасою музею є колекція буковинських ікон ХVI ст. Студенти із зацікавленістю ознайомились з новою експозицією музею «Місто очима небайдужих людей», яка демонструє найпривабливіші куточки нашого міста у різні епохи, а також з  фотовиставкою, присвяченою Стівену Возняку – комп’ютерному генію з буковинським корінням.