Звертаємось до історії Буковинського народу

Людина не може існувати окремо від суспільства, як і суспільство не може не впливати на долю людини, її мрії та сподівання. На нашу долю випало складне випробування.Щодня відбуваються події, котрі викликають загострення відносин у певних суспільних групах.У складний і небезпечний період нашої історії ми маємо залишатись людьми відповідальними, надійними, працьовитими, розважливими. Ось чому, таким важливим є залучення до історії свого народу, його визвольної боротьби, культурних традицій та звичок. Без розуміння минулого свого народу неможливе майбутнє.

Студенти 2 курсу першої групи (куратор ст..викл. каф. Семенко І.В.)  3.09.2014 року відвідали Чернівецький обласний музей народної архітектури та побуту, де оглянули експозиції музею, дізнались про буковинські поселення середини XIX – першої половини XX ст.

Екскурсія дозволила студентам групи поринути у дві течії культури корінних буковинців, провести між ними паралелі та насолодитись краєвидами. Студенти групи разом з екскурсоводом музею мандрували із століття в століття, захоплюючись тогочасною культурою та побутом, відвідуючи житлові та господарські споруди (хати, комори, карники, курники, стайня, стодола тощо), виробничі та громадські споруди (вітряки, кузню, корчму, сільську управу, церкву, дзвіницю).