Великдень в українській традиції

Великдень – одне із найбільш шанованих і величних свят у християнському світі. Воно є символом оновлення і вічного життя, важливою складовою сутності народу, його вірувань і традицій.

Ці одвічні істини звучали в ході тематичного свята на кафедрі іноземних мов, організованого студентами 1 групи 1 курсу стоматологічного факультету для студентів іноземних-громадян 43 групи 1 курсу.

Студенти показали презентацію «Великдень в українській традиції», розповіли про основні Великодні символи – писанку і паску, невід’ємні атрибути – кошик, свічку, рушник та релігійний обряд їх освячення. Потім всі із задоволенням пригощались духмяною паскою. Студенти українські подарували іноземним студентам яскраві, різнокольорові писанки.

Свято закінчилось вітальними словами: «Христос Воскрес! Воістину Воскрес!» Нехай Великдень зцілює кожного з нас вірою, любов’ю і надією на краще життя, на мир в країні і в світі, на здоров’я і достаток.

Інформацію підготували: викл. Гешко Н.Я., ст.викл. Семенко І.В.