Зустрічаємо весну

15 лютого відмічається одне із 12 найголовніших церковних свят року – Стрітення Господнє. У старослов’янській мові воно означає «зустріч» або «радість». У народі вірили, що на Стрітення зима вирушає туди де було літо, а літо – туди, де була зима. Студенти 7 групи 1  курсу,  3 групи 2 курсу медичного факультету №1 разом  із студентами 1 групи стоматологічного факультету та старшим викладачем кафедри іноземних мов Семенко І.В. організували свято проводів зими у дитячій дошкільній установі №17 «Паросток» (для дітей із вадами зору). Вони подарували вихованцям різнокольорові кульки, які ті підкидали високо вгору, щоб весна як можна швидше прийшла на Буковину і принесла із собою різнокольорове забарвлення природи, чудовий настрій та весняні розваги.