Наша релігія – це милосердя та взаємоповага

Під таким девізом пройшов захід (круглий стіл), присвячений Великодню та великоднім традиціям України. У даному культурному, міжнаціональному заході взяли участь академічні групи №6 І курс, спеціальність «Фармація магістр» із куратором Наместюк С.В. та групи №44 І курс, спеціальність «Медицина» із викладачем Запоточною Л.І., з якими майбутні фармацевти залюбки розділили традиції цього світлого свята. Із відкритими серцями та із неабиякою зацікавленістю студенти 44 групи слухали доповіді українських красунь, вбраних у  різнобарвні вишиванки. Після промови куратора групи, Наместюк С.В. про християнство, Великдень та великодні традиції зокрема, студенти 6 групи презентували майбутнім медикам іноземцям запашні пасочки та писанки. У цьому контексті, студентам було представлено фільм (англійською мовою), присвячений життю, розп’яттю та воскресінню Сина Божого. Адже мир, за який ми боремося можливий тільки в умовах взаємоповаги та чистоти душі.