Весняне Воскресіння!

У передпасхальні та святі дні, 6 група І курсу фармацевтичного факультету, разом з куратором Наместюк С.В., відвідали резиденцію ЧНУ імені Юрія Федьковича, де у рамках заходу присвяченого святу Пасхи та пасхальним традиціям, студенти відвідали Трьох-Святительську церкву (Семінарську церкву). В атмосфері святості та умиротворення, студенти послухали службу отця Миколая та мали змогу налаштуватися на світлі та одвічні думки. Зі студентами була проведена бесіда, в якій піднімалися ключові та вічні питання людства про милосердя, щирість та всепрощення.

В атмосфері очищення та легкості, група мала змогу налаштуватися на сприйняття «прекрасного». Майбутні фармацевти разом із куратором не відмовилися від аспектів сучасності та наробили безліч чудових селфі на фоні древніх та прекрасних Магнолій, які саме в цей перед пасхальний період тішать нас неземною красою, яка ніби й символізує безкінечний процес «воскресіння» після сивої зими.