„Sprachcafe“ у БДМУ

31 березня 2017 р. на кафедрі іноземних мов відбулася перша зустріч волонтерів з Німеччини та студентів університету.

У дружній атмосфері студенти поспілкувалися з гостями. Юнаки Філіп і Мартін радо відповідали на питання та розповідали про особливості свої роботи в Україні. Також вони розповіли про функціонування благодійної спілки «Самаритянин», яка гілкою відомої по всій Німеччині та у світі благодійної організації «ASB-Samariter-Bund», яка займається доглядом за хворими, підтримкою молоді, а головним гаслом спілки є прояв турботи та співчуття до ближнього.

Невимушена атмосфера зустрічі та чудовий настрій посприяли тому, що студенти разом з волонтерами прийняли рішення започаткувати лінгвістичне кафе на теренах кафедри, де кожен студент та викладач університету може завітати та поспілкуватися німецькою мовою. Проведення мовного клубу відбувається за підтримки завідувача кафедри іноземних мов О.М. Рака, а організаторами стали викладачі кафедри Качан Б.М. та Семисюк А.М.

Перше засідання нашого (04.04.2017 р.) було присвячено темі «Знайомства»; студенти розповідали про себе і знайомилися з нашими друзями - Філіпом і Мартіном. Чудовий настрій та  взаємний інтерес панували впродовж всієї зустрічі. Студенти тепло прощалися з нашими друзями, окресливши тематику наступних зустрічей.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до нашого лінгвістичного кафе.