Незабутня екскурсія

Ви коли-небудь пробували донести свічку з церкви так, щоб полум’я не загасив вітер? Зазвичай це буває на ніч величної Пасхи. Проте сьогодні ми саме так несли свої враження від чудової змоги відвідати музей-квартиру видатного українського композитора  В. Івасюка.

Відкриття музею відбулось 4 березня 1999 року, в 50-й день народження Володимира Івасюка, за участю першого складу ансамблю «Смерічка», з яким Володимир співпрацював у 1970–1972 роках.

З того часу меморіальний музей Володимира Івасюка став своєрідним центром популяризації української пісні в її найкращих, найвидатніших зразках, місцем цікавих літературних заходів, конкурсів, концертів, виставок. Музей відвідали гості не лише з України, а й з багатьох країн світу, залишивши в «Книзі відгуків» записи різними мовами, включно японською, нідерландською, чеською.

Не обминають музей і ті, кому пощастило особисто спілкуватися з композитором, — його співавтори, друзі, товариші. Бути серед численної кількості відвідувачів пощастило і нашій групі.

Нас  особливо тішить увага молодих людей, які мріють виконувати пісні Володимира Івасюка, — вони приходять сюди за нотами, за консультаціями і просто для того, щоб ближче пізнати цю видатну особистість.

Працівники музею з великою повагою ставляться до всіх, хто допоміг у становленні музею. Ці люди, наче бджілки, працюють на благо громадськості й дарують нам можливість торкнутись до культурного скарбу нації - творчості В. Івасюка.
Також хочемо подякувати нашому викладачеві англійської мови Вахоцькому Михайлу Михайловичу за те, що він порадив нам відвідати цей музей і організував екскурсію.

Радимо  відвідати музей всім, адже це, безсумнівно, принесе море позитивних емоцій.

Студентки-першокурсниці  9-групи  1-го медичного факультету

Маталега Ірина та Голота Анастасія