Новини

Інформаційний семінар

В перший день весни на кафедрі іноземних мов викладач Томашевська Агнесса Юріївна разом з громадською організацією в рамках проекту «Навчайся та подорожуй» ГО ІТТА (Ініціатива. Толерантність. Технології. Арт) провели інформаційну зустріч зі студентами Буковинського державного медичного університету. Протягом воршопу, запрошений тренер і фасилітатор Кутиніна Ольга розповіла учасникам про неформальну освіту, міжнародні програми молодіжних обмінів для студентів медичних ВНЗ, волонтерства та інші можливості розвитку для молоді. Учасники ділились своїм досвідом участі в молодіжних проектах в Україні та закордоном, важливість неформальної освіти для молоді. Наші студенти протягом зустрічі навчилися як правильно писати резюме та успішні мотиваційні листи.

 Інформацію підготувала Томашевска А.Ю.

   

Акція на театральній площі: «Мир. Злагода. Свобода»

21 листопада, у день святого Архистратига Михайла, вся Україна відзначає День Гідності та Свободи.  Викладачі кафедри іноземних мов Томашевська А. Ю. та Лехкун Г. В. разом зі студентами І-ІІ курсів (24/II, 2/I, 4/I) організували та взяли участь у патріотичному флешмобі «Мир. Злагода. Свобода», довівши свій патріотичний дух та бажання бутигідними громадянами України.

…Людська ріка в революційнім вирі
Змела стіну обману і підлот.
Хай сплине час, і в злагоді і в мирі
Ще буде гідно жити цей народ!

 

Інформацію підготувала: викл.  А. Ю. Томашевська

   

Зустріч з учасниками АТО до дня «Гідності та Свободи»

 
Сьогодні багато патріотів нашої держави воюють в зоні АТО,захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. З метою виховання у студентів патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників Вітчизни – 22 листопада на кафедрі іноземних мов була організована зустріч студентів 10-ї групи І курсу медичного факультету №1 з учасниками АТО (викл. Томашевська А.Ю.).Бесіда пройшла в теплій родинній атмосфері. Ми вдячні нашим молодим та мужнім героям за їхню хоробрість, відданість та наполегливість. Слава Україні!
 
Інформацію підготувала: викл. А. Ю. Томашевська
   

День студента

17.11.17 студенти 17 групи 2 курсу відсвяткували День студента. Подарунками стали вітання куратора групи Семенко І.В та символічні фігурки сови, яка вважається символом розуму та мудрості.

Студенти – це такий народ,
Який не може без пригод,
А їх, до речі, вистачає:
Підступна сесія чекає
Чи причепився викладач –
Тоді уже хоч сядь та й плач…
А лекції такі всі схожі – Нудні.
Студент сидіть не може,
Та як приходить семінар,
Студенту враз якийсь тягар:
Його не видно із-за парти,
Йому уже і не до жартів,
Та викладач хоч в окулярах,
Присутніх відміча на парах,
Тоді й приходять перездачі,
І знов студент ридає-плаче…
Але всі теми поздає — дивись,
Стипендія вже є.
Професія «студент» — це класно,
Хоча, на жаль, короткочасно:
Дванадцять семестрів чи шість років —
Оце для вас законні строки,
Тож я спішу вас всіх вітати:
Із вашим днем! Із вашим святом!