Допомога багатодітній сім`ї.

13.03.19.Кафедра іноземних мов долучилась до університетської благодійної  акції «Допомога багатодітній сім`ї». Викладачі кафедри придбали підгузки для немовлят на суму 1000 гривень, куратор 12 групи 1 курсу, ст. викладач кафедри Бицко Н.І. разом із студентами закупили необхідні продукти та миючи засоби на суму 700 гривень.

Зустрічаємо весну

15 лютого відмічається одне із 12 найголовніших церковних свят року – Стрітення Господнє. У старослов’янській мові воно означає «зустріч» або «радість». У народі вірили, що на Стрітення зима вирушає туди де було літо, а літо – туди, де була зима. Студенти 7 групи 1  курсу,  3 групи 2 курсу медичного факультету №1 разом  із студентами 1 групи стоматологічного факультету та старшим викладачем кафедри іноземних мов Семенко І.В. організували свято проводів зими у дитячій дошкільній установі №17 «Паросток» (для дітей із вадами зору). Вони подарували вихованцям різнокольорові кульки, які ті підкидали високо вгору, щоб весна як можна швидше прийшла на Буковину і принесла із собою різнокольорове забарвлення природи, чудовий настрій та весняні розваги.

Boxing Day в дитячій установі №17

26 грудня вАнглії відмічається Boxing Day абоДень Подарунків. Всі подарунки, які збираються подарувати, люди загортають в гарний папір та розміщують в коробочки різної форми та розмірів. І тому, ст. викладач кафедри іноземних мов Семенко І.В., доцент кафедри Телеки М.М до святкування цього дня в дитячій дошкільній установі №17 «Паросток» для діток з вадами зору залучили студентів 1 та 2 курсів: групу №7 (1 курс), групи № 22, 26, 3 (2 курс)та подарували їм новорічні дерев’яні іграшки, які вихованці разом із студентами розмалювали та прикрасили ними Новорічне дерево.На згадку про свято кожен вихованець отримав особистий подарунок: книжку – розмальовку та набір кольорових олівців.

Подаруй дитині свято

18.12.18.викладачем кафедри іноземних мов, Лехкуном Геннадієм Віталійовичем було проведено благодійну акцію до дня Святого Миколая “Подаруй дитині свято”. 25 група 2 курсу на чолі з куратором (Лехкуном Г.В.) відвідала Чернівецьку спеціальну загальноосвітню школу-інтернат №2. На зібрані кошти (2000 грн) було придбано дві ростових ляльки для учнів дошкільної групи, а також фрукти (3 кг мандаринів і 3 кг бананів). Студенти знайомились з дітьми та спілкувались. Директор школи провела екскурсію аудиторіями школи, а також всіляко сприяла проведенню акції, за що їй окрема подяка.