Угода з університетом м. Монпельє

У жовтні місяці зусиллями та прагненням завідувача кафедри іноземних мов О.М. Рака була підписана угода між медичним факультетом університету міста Монпельє та медичними факультетами №1 та №2 Буковинського державного медичного університету.

Угода

Університет Монпельє - один із найстаріших університетів у Франції, розташований в Монпельє. Розділений на 3 самостійних університета.
Університет Монпельє І зберіг більшість традиційних факультетів, і  займає більшу частину старих будівель університета (більшість з них являються пам'ятниками архітектури) в центрі Монпельє.

Університет включає 7 факультетів (точніше науково-освітніх об'єднань): медичний, юридичний, фармацевтичний, фізичної культури та спорту, економічних наук, стоматологічний, економічний і соціального правління та 2 інститута.

У склад університетів Монпельє входять три великих музеї (анатомічний,«Атжер», фармацевтичний), найстаріший у Франції ботанічний сад, медичний факультет включає також одну з найбільших університетських бібліотек держави - в бібліотеці зберігаються 100 тис. томів, виданих до 1810 та 900 рукописів.

Медичний факультет був заснований у 1220 році кардиналом Конрадом, в 1242 були засновані факультети (школи) права та мистецтв. В 1289 на базі цих факультетів був утворений університет.

У 1968 році університет Монпелье був розділений на три незалежних університета.

У 2005 році в університеті навчалось 107 тис. студентів. (населення міста Монпельє - 265 тис.)