КАФЕДРА ІНОЗЕМНИХ МОВ ОРГАНІЗУВАЛА БЛАГОДІЙНУ АКЦІЮ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ У ШКОЛІ-ІНТЕРНАТ №2 ДЛЯ ДІТЕЙ ЗІ ЗНИЖЕНИМ СЛУХОМ

«ЖИВЕ ЛИШ ТОЙ, ХТО НЕ ЖИВЕ ДЛЯ СЕБЕ, ХТО ДЛЯ ДІТЕЙ ВИБОРЮЄ ЖИТТЯПід таким гаслом 19 грудня 2017 року з ініціативи кафедри іноземних мов та кафедри соціальної медицини та ООЗ (зав. кафедри О.М. Рака, зав. кафедри М.І. Грицюк, викладачів-кураторів: Н.І. Бицко, А.М.Семисюк, Г.М.Лапи, І.Є.Томко,  А.Ю. Томашевської, Ж.А.Чорненької, Л.І. Власик  було організовано благодійну акцію до Дня святого Миколая  у Чернівецькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернат №2 для дітей зі зниженим слухом. У  проведенні заходу взяли участь студенти медичного ф-ту №1 та №2, спеціальності «Медицина» групи: №1/І курс,  №3/І курс, № 4/ І курс, №10/ І курс; №11/І курс, №24/І курс, які подарували дітям різноманітні цікаві іграшки для обладнання ігрових кімнат у школі.

Вже традиційно студенти і викладачі університету стають свідками прекрасно організованого святкування дня святого Миколая: чудові творчі виступи дітей, вірші із сурдоперекладом, танцювальні композиції  та ін.

Діти і педагоги школи-інтернату щиро подякували студентам і викладачам БДМУ за подарунки і оплески. Гарні слова вдячності гості почули від директора школи Н.В. Ткачук,  старшого викладача БДМУ Н.І. Бицко.

Кожен студент поніс у серці частинку теплоти дітей, які на жаль обмежені чути прекрасні звуки життя, але талановиті і обдаровані.

Благослови їх, святий Миколай!