Запоточна Лариса Іларіївна

Викладач кафедри

Автобіографія.

У 2000 р. закінчила Чернівецький  національний університет ім. Ю.Федьковича (спеціальність «Викладач англійської мови та літератури, вчитель німецької мови.»). З вересня 2004 року працюю на кафедрі іноземних мов. У 2007 році заплановане дисертаційне дослідження та тему «Лексико-семантичний та структурний аналіз медичних термінів сучасної англійської мови (субмова кардіологія)» (спеціальність 10.02.04 Германські мови). Автор більше 15 публікацій, в тому числі 1 підручника, затвердженого Міністерством освіти і науки України «English for Students of Pharmacy».

Напрямки наукових дослдіжень:

– дослідження семантичних, структурних та функціональних особливостей організації англійської терміносистеми субмови кардіології;

–  укладання англо-українсько-латинського етимологічного словника з кардіології;

– виконання фрагменту планової науково-дослідної роботи кафедри (на матеріалі англійської стоматологічної термінології).

Відповідальна за проведення кафедрального туру Студентської Олімпіади з іноземних та латинської мов.

Викладаю  курс англійської мови (І курс), англійської мови за професійним спрямуванням (ІІ курс).