Качан Богдана Михайливна

IMG_4529Викладач кафедри

З 2015 року працюю викладачем та старшим лаборантом  кафедри іноземних мов ВДНЗ «Буковинський державний медичний університет».

Дисципліни, що викладаються:англійська та німецька мови.

2011-2015 –  викладач, старший  лаборант кафедри теорії і практики перекладу Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича.

У 2011 році завершила навчання у цьому ж університеті за напрямком «Теорія і практика перекладу (німецько-український переклад)» і здобула спеціальність ¾Магістр філології, перекладач і викладач-дослідник німецької мови. Захистила магістерську роботу на тему: «Молодіжний соціолект як перекладознавча проблема».

У 2006 році закінчила Хотинську гімназію №1 м. Хотина і отримала золоту медаль за великі досягнення у навчанні.

Коло наукових інтересів:методика викладання іноземних мов, розробка дидактичних ігор та матеріалів для викладання іноземної мови за фахом, перекладознавство.