Семенко Ірина Володимирівна

Викладач кафедри

Автобіографія: По закінченню у 1987 році факультету романо-германської філології Чернівецького Ордена Трудового Червоного Прапора державного університету (зараз Чернівецького національного університету) свою педагогічну роботу розпочинала вчителем англійської мови в середній школі. До 2008 року працювала в загальноосвітніх навчальних закладах м. Чернівці.
Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.
Викладач кафедри з 2008 року.
Діяльність в університеті:
Відповідальна за:
атестацію студентів 1 курсу медичного факультету №1.
проведення кафедральних олімпіад з іноземних та латинської мов
роботу СНГ кафедри
секретар Координаційної ради з гуманітарних питань та виховання
куратор 29 групи 1 курсу медичного факультету № 2.
Наукова робота та публікації:
На даний час працює над новим фрагментом НДР кафедри : «Комбінуюча здатність основ і афіксів англійської стоматологічної термінології.»
Автор більш ніж 20 наукових праць, 2 посібників з читання « АВС 1 або Економіка англійською» та «АВС 2. Тестові завдання при підготовці до ЗНО»; циклу позакласних заходів з англійської мови та математики «Пізнавальний калейдоскоп. П’ятий елемент».
Дисципліни, що викладаються: Англійська мова.

Хобі, захоплення:
Цікавиться проведенням інтегрованих занять та заходів з іноземних мов,  математики та економіки.
Контактний e-mail: