Бицко Наталя Іванівна

Викладач кафедри

Автобіографія: У 2002 році з відзнакою закінчила філологічний факультет Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича та здобула кваліфікацію філолога. З 2005 року працює на кафедрі іноземних мов викладачем «Латинської мови та основ медичної термінології». У 2010 році була атестована на першу категорію викладача-спеціаліста.
Діяльність в університеті:
Відповідальна за:
1.     Виховну роботу на кафедрі
2.     Атестацію студентів 1 курсу медичного факультету №4.
3.     Член Предметно-методичної комісії з гуманітарних дисциплін.
4.     Куратор 26 групи 1 курсу медичного факультету № 2.

Наукова робота та  публікації:
На даний час виконую дисертаційне дослідження на тему: «Мікрогідронімія Тернопільщини», а також працюю над новим фрагментом НДР кафедри : «Комбінуюча здатність основ і афіксів англійської стоматологічної термінології». Автор більш ніж 20 наукових праць.

Дисципліни, що викладаються:
Латиська мова.