Войткевич Ніна Іванівна

Старший викладач кафедри

По закінченню у 1987 році факультету романо-германської філології Чернівецького Ордена Трудового Червоного Прапора державного університету (зараз Чернівецького національного університету)свою педагогічну роботу розпочинала вчителем англійської мови в середній школі. З 1994 року працює на кафедрі іноземних мов Буковинського державного медичного університету (тоді ще Чернівецького медінституту), з 2004 – на посаді старшого викладача.

Викладає англійську мову для вітчизняних студентів та латинську мову для іноземних студентів. Виконує обов’язки зав. секцією англійської мови на кафедрі, головного куратора медичного факультету № 2 по роботі з іноземними студентами, є членом Вченої Ради медичного факультету № 2, Координаційної Ради БДМУ, ПМК з суспільних та гуманітарних дисциплін, фізичного виховання та здоров’я.

Автор більше 30 наукових публікацій, в тому числі 5 посібників та 2 підручників, затверджених Міністерством освіти і науки України та Міністерством охорони здоров’я України. В даний час виступає координатором авторського колективу по укладанню національного підручника з англійської мови за професійним спрямуванням для медичних психологів.

Проводить велику науково-методичну, організаційну, виховну та перекладацьку роботу.

Хобі: історія рідного м. Чернівці, піший туризм, рибалка, в’язання, вишивання, шиття.

Улюблений курорт – південний берег Дністра с. Репужинці.