Вахоцький Михайло Михайлович

Старший викладач кафедри

У 1986 р. закінчив французьке відділення факультету іноземних мов Чернівецького державного університету за спеціальністю «Викладач французької мови та літератури. Перекладач.» У 1992р. закінчив англійське віділення цього ж факультету. Працював учителем англійської мови у середній школі.
З 2004 р. працює на кафедрі іноземних мов. Викладає англійську мову на медичному та стоматологічному факультетах.
У рамках планової науково-дослідної роботи кафедри виконує фрагмент “Класичні терміноелементи у словотворі (на матеріалі англійських стоматологічних термінів).
Брав участь у розробці тестових завдань для підсумкового модульного контролю, у наповненні сайту дистанційного навчання.
Автор 15 наукових статей і двох посібників.
Матеріально відповідальна особа кафедри, відповідальний за міжнародні стосунки кафедри.
Захоплення: історія та етнографія рідного краю, активний відпочинок на природі, підводне плавання, гумор народів світу.